Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Endomorf es a mezomorf keverek...

Endomorf es a mezomorf kevereke a testem. Szeretnek nagyon lefogyni. De nem tom hogy. Kardio edzes es haserosito gyakorlatokra gondoltam es hullahop karikaznek is. Heti hanyszor kellene? A dietaban mit kellene feltetlen kihagyni a sikerert?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 14:03
 1/1 anonim válasza:
Ne a kardiora fokuszalj hanem ersosorban a sulyzos edzesre es azt kiegeszitheted kardioval. Es nem mondtad h no vagy ferfi vagy de ne izgulj ha no van a sulyzos edzestol meg nem fogsz ugy kinezni mint 1 izompacsirta csak izmot fogsz epiteni es feszesebb lesz a tested. A kaja szempontjabol a cukrot es a finomitott szenhidratot mindenkeppen felejtsd el. Esetleg h felgyorsitsd a fogyasod elhagyhatod a nem finomitott szenhidratokat pl teljeskiorlesu kenyerek tesztak stb mert ezek kozt es a sima feher valtozatok kozt nincs sok kulonbseg. Es mindenkeppen javaslom hogy ugy egyel hogy napi 2-3szor egyel 8 oraig. Ezt nem ugy ertem hogy 8 oran keresztul folyamatosan tomd a fejed hanem hogy mondjuk felkelsz es ha ugy erzed nem vagy ehes (sokan nem erzik ehesnek magukat reggel) akkor ne egyel. Es mondjuk ha megehezel 11kor akkor egyel eloszor 1 nagyobb kiadosabb ebedet. Es akkor sokaig birni fogod a kovetkezo etkezesig mondjuk tegyuk fel kibirod 3ig akkor is ehetsz valamit es akkor utoljara eszel 6kor es 7 utan mar semmit. Aztan masnap megint 11kor eszel eloszor. Igy nem eszel 16 oran keresztul es ez nagyon sok jotekony hatassal jar es nem kell sok kicsi adag kajat enned hanem ehetsz egy ,,rendes adag" etelt de igy is kaloria deficitben maradsz. Sok sikert a fogyashoz remelem segitettem. :)
2018. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!