Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hideg a kézfejem és/vagy...

Miért hideg a kézfejem és/vagy a lábfejem?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a kézfejem vagy a lábfejem mindig jéghideg? Gondolom hogy keringési hiba, de ez mitől van?
2010. máj. 17. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalod, akkor mindig lógasd lefele, hogy menjen bele vér. Dörzsölgetheted is. Ja és el ne felejtsd: terhes vagy.
2010. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak keringési probléma, hanem dohányzás vagy alkoholfogyasztás is okozhatja. Az orvos meg fogja mondani.
2010. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

remélem terhes így lassan 18 éves fiúként nem vagyok :D

se nem bagózok se nem vagyok alkesz. ha lógatom akkor is hideg.

2010. máj. 17. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. Alacsony vérnyomás és a kevés mozgás okozhatja. Amikor jégcsap lesz kezem, lábam 10perc a futópadon és felmelegszenek. Mivel a szív ilyenkor átpörgeti a keringési rendszert.
2010. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állandó, de már kevés mozgás is segíthet. Eltaláltad, a keringésed rossz.
2010. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nkm is szintúgy ez a problémám...jéghideg a lábam és a kezem...mikor vkihez hozzáérek, rögtön elfut a kezem elől..annyira zavar...és mindig 1 lila a kezem...pedig nem fázok, meg semmi...és sápadt si szoktam lenni, és a szám is néha belilul, de nem fázom, és melegen öltözködöm...:((
2010. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lassú véráramlás. Igyál olyasmit ami feldoppingol. :D
2010. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!