Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fázik folyton a lábfejem...

Mitől fázik folyton a lábfejem, és a kézfejem? Nagyon hideg, bármit csinálok vele.

Figyelt kérdés

Voltam ma neurológián, mert mostanában rossz időszakomat élem, néha pánikrohamaim vannak, de ezek már nincsenek, hanem inkább ez a hideg kéz, hideg láb, és ha lefekszem picit a fejem zug bal oldalon, de azis lehet h a bal fülem az. Ez egy tompa zugás. Most beteg is vagyok, megvagyok fázva, stb, ill. fájnak az izmaim. Lépcsőzök, vagy megterhelést végzek, megfájdul. Vashiányom is van, arra szedek gyogyszert, meg egy kis vérszegénység.

Sztetek ez mitől lehet?

15/L


2010. szept. 30. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is allandóan fázik a lábfejem és a kezem. Azt mondják rossz a vérkeringésem szerintem neked is ezzel lehet összefüggésbe.
2010. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A végtagokba kevés meleg vér jut,mert a szervezet már a létfenntartó szerveknél elhasználja a hőt!

Öltözzetek kicsit melegebben,néha egy kis tornázás sem árt(egy-két perc,csak úgy spontán).

2010. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vashiányos vérszegénység azzal jár, hogy a véred nem képes megfelelő mennyiségű oxigént juttatni a szerveidhez. Amikor nyugodt helyzetben vagy, ez nem okoz különösebb problémát, de megerőltetésnél az izmoknak megnő az oxigénszükséglete,ezt pedig képtelen kielégíteni a szervezeted. A fülzúgás is a vérszegénység miatt van. Nyilván ez valamiféle keringési problémákat is okoz, ráadásul elképzelhető, hogy emellett alacsony a vérnyomásod is. Próbáld meg ilyenkor felfrissíteni a vérkeringésedet, megmozgatni magad, dörzsölgetni a kezedet, lábadat.
2010. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, már megijdetem h amputálni kell a lábamat:S

Az a baj h ez az egész 1 honapja kedződött, doki felirt vasat, szedtem 7 napot aztán abbahagytam mert ugy gondoltam jolvagyok, aztán négy napig kihagytam és akkor kedzödtek megint a szarul létek, szédülés, néhol zsibbadás, szval tegnap előtt ujrakezdtem, már nem zsibbadok, csak ezt érzem:S

2010. szept. 30. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Jesszusom, 15 évesen lehetne annyi eszed, hogy annyi ideig szeded a gyógyszert, amíg a doki előírta! És ha antibiotikum lett volna, és a bacid ellenállóvá válik, mert jobban érzed magad, és nem szeded végig? Az orvos nem véletlenül mondja azt, amit. A vérszegénységet nem lehet pár nap alatt helyrehozni. Türelem, szedd a vasat és járj kontrollra.
2010. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy míg a vasad rendbe jön, az kb fél év...


Nekem 1. vérvételnél 1,5 volt a vasam, kb 2 év alatt fog normális lenni (11re)


Ne hagyd abba a vasat!!!


15/L

2010. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!