Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rezgő, remegő szív? Viszont...

Rezgő, remegő szív? Viszont más nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki. Nem tudom mi a fene van velem.

Gyakaran edzem, sulyokkal, nagyjából egészésen is táplálkozom, elég jól elvagyok látva vitaminnal is.

Dohányzom! 22 éves vagyok.

Nem rég egy kicsit felfüggesztettem az edzést mert tűszös mandula gyulladásom kezdődött. Volt már... Az orvosnál felírtak antibiotikumot, Cefzilt. 500mg-osat 2/nap alapon kell szednem.

egész jól is éreztem magam, elmentem edzeni.

A szívem körül viszont azóta remegést rengést érzek.

Vollt már borda közi ideg becsipodesem is az életemben párszor.

Na mármost ez most egy ideg izom vagy szívem baja? Esetleg az antibiotikumé?

Nincs vérnyomás mérőm. Leírnatok hogy kell magamnak mérni?

Légszomjam meg izzadás ilyesmi nincsen. Ez a rezges második napja áll fent.

Olvasgattam és szörnyű dolgokat találtam és hat ki ne ijedne meg ha a szíve körül van a téma...



2017. jún. 4. 15:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Mandula gyulladás közben mikor kezdődött legutóbb akkor remegtek a vegtagjaim ha úgy feküdtem, elengedtem őket.
2017. jún. 4. 15:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz. Neki van vérnyomásmérője, meg ért is hozzá. Ne cirkalmazd...Bár gondolom ő írta az antibiotikumot is. Megmondhatod neki, hogy neked ilyen tünetet okozott.
2017. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!