Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos egy 15 éves lánynak...

Az orvos egy 15 éves lánynak javasolhat kávézást?

Figyelt kérdés
A lányom 15 éves és alacsony a vérnyomása. A vérnyomás serkentő mellé azt mondta, hogy naponta igyon 2 kávét. Ilyet szabad?

2017. jún. 5. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy-két gyengébb kávé beleférhet szerintem. Nekem is alacsony és ha nem ittam akkor volt hogy fájt a fejem és attól jobb lett. Tejjel iszom és nem erősen.
2017. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Itt a lényeg az lett volna, hogy orvos javasolhat kávézást? Nem túl egészséges egy kamasz lánynak szerintem. Gondolkodom rajta, hogy megengedjem neki csak félek, hogyha valami baja lesz az lesz az első, hogy miért engedem egy 15 éves kamaszlánynak, hogy kávézzon.
2017. jún. 5. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt javasolták eddig mindig, olyan alacsony a vérnyomásom, hogy azt mondják csodaszámba megy. Egyébként a mértékletes kávéfogyasztás kifejezetten egészséges.
2017. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szabad. :)

Ez alap, hogy kell inni. :)

2017. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt is mondta, hogy egyet a sarki kávézóban együtt, a 2.-at pedig már fenn nála ?
2017. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínüleg az orvos jobban tudja mint te. Ha nem fogadod el a javaslatát minek vitted el a lányodat orvoshoz?
2017. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
Igen, nekem is javasolta anno. Sok tejjel és cukorral simán megihatja.
2017. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hogy kerületek orvoshoz?

Mert nekem is alacsony a vérnyomásom, rosszul is szoktam lenni, de a gyerekorvos azt mondta, hogy be kell feküdni a kórházba és/vagy menjek a pszichiátriára.

Két kávézó semmi baja nem lesz, de nekem állandóan felpuffad miatta a hasa, hasmenésem lesz. De, ha ő bírja, akkor nyugodtan.

2017. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os... Igen az orvos jobban tudja. Sokszor szenvedett már a gyerekem attól, hogy az orvos jobban tudott valamit, mint én...
2017. jún. 6. 15:32
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 És ha így van akkor minek vitted orvoshoz? Ha annyira jól tudod miért nem diagnosztizálod és kezeled te?
2017. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!