Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan roppantsam ki a nyakamat?

Hogyan roppantsam ki a nyakamat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

kötél+hurok+gerenda


Hajrá!

2010. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ugye csak kicsit akarod? :D

Amúgy én úgy szoktam, hogy jobb kezemmel bal arcomhoz nyúlok, és jobbra nyomom. Van amikor kiroppan, de van, amikor nem pontosan nem tudom mitől függ. De ha nem roppan ki, akkor jobb, ha nem erőlteted, meg tekergeted a fejed össze-vissza és sokat, mert az is ártalmas lehet.

A legtutibb masszázsra, vagy csontkovácshoz menni, aki érti a dolgát hónapokra kiroppantja. :)

2010. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem ne akarjátok kiroppantgatni.nekem mindenem ropog,és nem szándékosan,ugyanis van h barátom magához húz kellemesen megszorít gerincem már ropog..lábujhegyre állok kiropog az egész lábfejem.stb

ha azért akarod kiroppantani mert fáj,ne próbálkozz sztem,valószínűleg elaludtad.ha elaludtam és fáj nem roppan ki.(nekem)

2010. máj. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

válts ki ellenállást hogy bal felé emelnéd ki a nyakad, de a fejeddel pedig a jobb válladra dőlsz, közbe segíthetsz a kezeiddel is =D


majd ugyanez megfordítva h mindkét irányba ki legyen roppantva.

2010. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van erre egy módszer csak nem jut eszembe... Am a legegyszerűbb: kötéllel!

Sok sikert!

2010. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy 50éves korodra reumás fejgörcseid legyenek akkor hajrá! Minden egyes roppantás koptatja a csigolyákon lévő porcokat. Nekem van ismerösöm aki korházba került porcleválásért és meg kell mondjam hogy a morphium volt az eggyetlen hatásos fájdalomcsillapító. Ugyhogy tipp NE csináld de mindenki a maga sorsa kovácsa!
2010. máj. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!