Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan roppantsam ki Zsuzsi...

Hogyan roppantsam ki Zsuzsi (12/l) hátát?

Figyelt kérdés
30/f
2010. nov. 21. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
küld el orvoshoz
2010. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szakértelem nélkül sehogy! A gerinc nagyon kényes dolog, sokkal nagyobb bajt csinálhatsz belőle! Ha már 12 évesen ilyen baja van, mindenképpen orvos! Egy idegbecsípődés, gerincsérv nem játék..
2010. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még csak most költöztünk ide, nincs még orvosunk, tehát otthoni módszert szeretnék.
2010. nov. 21. 15:22
 4/9 anonim válasza:
sehogy,vidd el orvoshoz,de ne tedd nyomorékká egy életre
2010. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sehogy akkorse, fektesd le majd holnapra jobblesz
2010. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dr. Dav ***** válasza:
Láttam már olyan esetet, ahol egy rossz csontkovács letört egy lány csigolyájából egy darabot... Tehát nem érdemes otthon próbálkozni.
2010. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hülye pedofilkamumajom
2010. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod, mi az a sótörés?

Ketten, egymásnak háttal állva, karjaikat egymásba fűzve, egyik előre dőlve a másikat megemeli, hogy annak lába ne érje a földet. Váltogatva emelgetik egymást. Ebben az esetben nyilván csak te emeled. Én szoktam a nejemmel csinálni, ha fáj a hátunk, elég szépen szokott recsegni :)

2010. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem az apja vagy; ha nem, akkor remélem, hogy a te gerinced is kiroppantja egy hozzád hasonló szakértő.
2010. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!