Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a bajom? Mit kellene még...

Mi a bajom? Mit kellene még vizsgálni?

Figyelt kérdés
A házi orvosom nem talált semmit... A gyomromnál be vagyok puffadva állandóan és sose múlik el. Nagyon ritkán erősen beszúr ésnehezen de elmúlik. ultrahangon székletvizsgálaton vizelet vizsgálaton és vérvételen voltam és allergia vizsgálaton is. Elhízva nem vagyok(43 kg) . Diétás egészséges(nem fogyókúra) életet élek és személyi edzőhőz is járok. próbáljuk egy ideje izmosítani a gyomromnál is de csak a hasam lett izmosabb és ott ugyan úgy be van dagadva. Aki tud segítsen kérem

#vizsgálat #orvos #gyomor #bedagadás #állandó #nemtaláltsemmit #néhaszúr és fáj
2017. jún. 8. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz kell menni.
2017. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia :) hasonló cipőben jártam én is, ajánlanék egy gyomortükrözést/vékonybéltükrözést, ahonnan egy szövetet kicsípnek elküldik tenyésztésre,amiből sok minden kiderül. nehogy cöliákiád legyen

A másik a laktózérzékenység is okozhat ilyet.

2017. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!