Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen nyugtató hatású teát...

Milyen nyugtató hatású teát javasolnátok, ami tényleg használ?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy a levendula, meg a komlótoboz jó lehet, ezeket láttam is üzletben külön-külön, de láttam olyat is, ami keverék, ha jól emlékszem Herbária Nyugtató teakeverék, abban is megvan ez a két növény (plusz még sok más).

Tudnátok ajánlani olyat, ami nektek bevált? Az alvással nincs bajom, de nappal sokszor szükségem lenne valamire, ami nem Xanax...

A komlótobozról olvastam, hogy álmosít, azt se bánom, csak hasson.



2017. jún. 8. 23:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
A stresszesebb idoszakokban a csalantea nekem kivaloan hat, emellett olyan C vitaminokat is szedek, amik gyogynovenyeket tartalmaznak:)
2017. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Orbáncfű tea,az nagyon jó erre.
2017. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valeriana, Valeriana Relax, Valeriana Harmony(macskagyökér), Sedogelat Classic filmtabletta, Hova, Valinda, stb. Ezek mind nyugtatók. Egy természetes alapú antidepresszáns létezik, az orbáncfű. Lehet gyógytea formában kapni, illetve tablettaként, Remotiv néven.

De nálad melyik milyen hatással lesz, azt ki kell tapasztalnod.

2017. jún. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én otthon készítek leveréket orbáncfűből, citromfűből, komlóból, levendulából és macskagyökérből.
2017. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt írják, hogy az orbáncfű csökkenti a fogamzásgátló hatását.
2017. jún. 9. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért kell gumit használni,és nincs ilyen gondod.
2017. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs barátom, és ha lenne, akkor inkább a teáról mondanék le, minthogy gumit használjak. Nemcsak a nem kívánt terhesség ellen jó a fogamzásgátló. Szabályozza a ciklust, pontosan ugyanannyi napig tart mindig, és tudom, melyik nap fog megjönni. A többi előnyét most nem említem, mert nem idevág. A lényeg, hogy el akarom a kerülni az esélyét is, hogy véletlenül átalakuljon a havi móka bármilyen szempontból is. Nem heti 1-1 csésze teára lenne szükségem, hanem mindennap innám.
2017. jún. 9. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Áááá ne is használj gumit,elvégre a hiv és a szifilisz fél a fogamzásgátlótól mint a veszedelem,okos vagy mondhatom:D
2017. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudod, én nem nagyon váltogatom a partnereimet, mint édesanyád. ;)
2017. jún. 15. 23:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Édesanyám halott 5 éve,és egy férje volt.Viszont én kérek elnézédt te kis ribizli hogy adtam pár jótanácsot,pl egy-két hpv típus amit egyikőtöknél sem diagnosztizáltak,simán okozhat rákot,bár az ilyen hülyék biztos fel is vannak erre készülve.

Szép életet!

2017. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!