Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok védekezni a...

Hogyan tudok védekezni a légkondi káros hatásai ellen?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen az irodában hárman vagyunk, rajtam kívül mindenki igényli, hogy bekapcsolva legyen a légkondi. Ilyenkor is, amikor kint 22-23 fok van és nem süt be a nap (csak zaj van, mert forgalmas helyen van az épület.) Ráadásul nem is a legkisebb fokozatra van kapcsolva. Melegebb ruhám van bent, nem azzal van a gond, hanem hogy olyan nehézzé válik a légzésem ettől a sz.rtól. És még a szűrőbetét sincs benne kicserélve, bár talán jövő héten megcsinálják.

Az egyik nap folyamatosan tüsszögtem, folyt az orrom, viszketett a szemem, aztán estére otthon elmúlt, másnap pedig nem kapcsolták be, mert hidegebb nap volt.


Állandóan vita van ebből és mivel kisebbségben vagyok a véleményemmel, szeretnék valami tanácsot, hogy hogyan óvhatom magam ezektől a káros hatásoktól. Esetleg v.mi maszkot szerezzek be? Mit tehetnék?

Azt mondják a többiek, hogy beteges hülye vagyok, mert szóltam, hogy nehezebben veszem a levegőt.


2017. jún. 9. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Rád megy a levegő?

Állítsd meg úgy, hogy ne feléd fújja.

2017. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy ha nem megy a klíma (vagy nincs is), akkor pont ugyanannyira (nem) szűri a levegőt, mintha nincs benne a szűrőbetét cserélve.
2017. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!