Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet kiegyensúlyozotta...

Meddig lehet kiegyensúlyozottan drogokat használni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, mostanában elkezdtem komolyabban aggódni az egészségem miatt. 14 éves korom óta füvezek alkalmakként, utána jöttek a metilfenidátok, xanax, klonopin, később kipróbáltam az LSD-t, MDMA-t, mefedront és a kokaint. Leginkább a kokaint szeretem, de csak akkor csinálom, ha van, magamtól még csak 1x vettem. 'A' kategóriás drogokkal vannak ittott problémáim (lelkiek), B- kategóriás drogoktól egyszerűen nem tudok tiszta lenni. Mostanában érzem, hogy kezdek besokallni, és hogy nem így kéne mennie... szerintetek már drogosnak számítok vagy még van visszaút?
2017. jún. 9. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Már onnan tól drogosnak számítottál, hogy nem álltál mega fű után. De ez nem jelenti azt, hogy nincs visszaút. Már az is bíztató, hogy felismerted, hogy problémáid vannak. Biztos van egy csomó segítő csoport, talán úgy könnyebben menne a leszokás mint egyedül
2017. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már drogosnak számítsz. Mindig van visszaút.
2017. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 samu003 válasza:

Szerintem ettől nem vagy drogos. Ha valaki szokott inni alkoholt, azt se hívják alkoholistának.

Addig tartom "kiegyensúlyozott használatnak" amíg helyt tudsz állni az életben (mondjuk nyilván nem egy durva buli másnapján, hanem úgy átlagban). Ha nem az utolsó pénzedet is erre költöd, akkor bőven van még vissza út :D

Ha úgy érzed, hogy kezd az egészséged kárára menni,vagy éppen másra, akkor próbáld meg ritkítani az ilyen estéket/alkalmakat. De csak fokozatosan, rögtön amúgy sem fogsz tudni gyökerestül változtatni. És beszélj olyannal, aki valamennyire belelát ebbe és nem csak a sablon dumákat tolja majd.

2017. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!