Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér vagy végbélrepedés?...

Aranyér vagy végbélrepedés? Valaki járt e hasonlóan?

Figyelt kérdés
kb.2 hónapja kezdtem fájdalmat érezni a végbélnél. Gondoltam kijött egy aranyér. Pici dudort is éreztem,ami meg is van azóta is.....de sztem nem aranyér.......mert nem kis csomók hanem mint egy bőrredő olyan. Sokszor a fájdalom kisugárzik fartőcsontom és hüvelyem felé is. Nagyon kellemetlen,egésznap folyamatos égő érzésem van! Háziorvos írt aurobint,majd miután panaszaim nem múltak,-írt gyógyszertári kúpot,amit most kezdtem el használni........remélem segít!! Ezzel kapcsolatban kérdésem,h normális az,h felhelyezés után kb.20 perccel hasigörcs és székelnem kellett?! használ így????? Egyébként kentem körömvirággal és aloe verával is.....ültem diófalevél fűrdőben is....próbáltam sudocreamet. Nem vérzik csak folyamatosan ég és néha szúr!!! Ha a kúp nem segít akkor proktológushoz kellene mennem,de nagyon nem szeretnék!! Hasznos,bevált tanácsaitokat nagyon megköszönném!!!! n/40

#Végbélprobléma
2017. jún. 12. 07:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui.: 1doboz 15 szemes detralexet is beszedtem.
2017. jún. 12. 07:59
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Nekem ez a gyógyszertárban készült kúp nagyon bevált. Légy türelmes, nem 1-2 nap alatt hat.
2017. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!