Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa, szédülés szerű érzés...

Furcsa, szédülés szerű érzés más tünetekkel együtt (? )

Figyelt kérdés
Bár nem sűrűn fordul elő, de volt már hogy naponta tapasztaltam(volt hogy naponta többször is) a lényeg, hogy lila mozgó foltok jelennek meg és emiatt legtöbbször nem is látok, elkezdenek reszketni a lábaim, alíg bírok állni rajtuk(többször el is estem emiatt) és ha pont beszélgetés közben kap el akkor egy picit érthetetlenné válik a beszédem és az elmúlása után 5-10 másodperccel jut eszembe hogy mit akartam mondani. Ez az állapot nem tart sokáig, kb 10 másodperc, de nagyon zavaró. Volt már valaha valakinek ilyen? Lehetőleg olyanok írjanak akiknél már előfordult, vagy akik értenek hozzá :) előre is köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 12. 16:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy utána elkezd gyoran verni a szívem, nem tudom, higy azért-e mert megijedek, vagy más dolog miatt.
2017. jún. 12. 17:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Első körben menj el a háziorvoshoz és ha ő szükségesnek tartja, ad beutalót koponya CT-re, vagy MRI-re.

2017. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, de már kb 12 éves korom óta előfordul
2017. jún. 14. 20:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennyire komoly lehet?
2017. jún. 14. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ha a vizsgálat nem mutat ki betegséget, akkor megnyugszol. Az is lehet, hogy a háziorvos csak ideggyógyászhoz küld.
2017. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen :)
2017. jún. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!