Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kontaklencse viselése?

Kontaklencse viselése?

Figyelt kérdés

Aki használ kontalencsét, azoktúl szeretném kérdezni, hogy milyet használ? Mennyibe kerül? Vannak rossz tapasztalatai adott márkával? ALudtál már el kontaklencsével vagy bármilyen komolyabb problémát okozott már?

Köszi előre is a válaszokat!



2017. jún. 13. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Proclear Spheric 3 havi kontaktlencsét használok. Mivel nekem különböző dioptriájú a szemem, így két doboz kell, ami összesen 6780 Ft ha internetről rendelem (optikában drágább.) Nekem ez volt a próbalencsém is, és bevált, nagyon megvagyok elégedve. Aludni nem aludtam még benne, mert engem nem hagy nyugodni a gondolat, hogy bent van a szememben, így álatlában mindig kiveszem, még ha tudom, hogy csak fél-1 órát fogok aludni. Komolyabb problémát nem okozott nekem, a nap végére annyit érzek, hogy fáradtak a szemeim illetve picit bevörödik, de semmiképp sem irritált vagy fájdalmas.
2017. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!