Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tart ez az érzés DMT...

Meddig tart ez az érzés DMT használata után?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap életembsn először voltam részese a DMT világának, bár 15perc után teljesen visszatértem a földre, mindez már lassan 20 órája, de van egy belső érzés bennem azóta, ami azt sugallja, hogy semmi de semmi értelme ennek az emberi létnek.. nem depreaszió ez valami megmagyarázhatatlan. Láttam minden születését, és végét egyszerre, iszonyat keményen behúzta az elmémet... meddig tart ez az érzés? Vagy ez már örökre így marad?

2017. jún. 14. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérlek, írd le, hogy mi az a DMT!
2017. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
N N dimetil-triptamin, ez egy emberekben, és növényekben is termelődő anyag, egy neurotranszmitter, amiből pl akkor szabadul sok fel a szervezetedben, mikor halál előtt az utolsó másodperceid vannak vissza, illetve kisebb mennyiségben pl alváskor.. elrepít, egy létező, de nem látható univerzumba, amennyiben, elszívva használja valaki (pl pipában) egy 30-50mg os adag, 2mp alatt eléri a csúcsot, konkrétan, valakinek el kell vegye tőled a pipát, mert lerakni már nem fogod tudni, és egy 10-15percig olyan élményben lesz részed, ami máshogy képtelenség! Még LSD-vel sem érheted el ezt a hatást! Aztán durván 20perc múlva már nyoma sincsen a szervezetben, állítólag ez egyben a legerőteljesebb, de egyben a legártalmatlanabb szer is a földön!
2017. jún. 14. 17:17
 3/4 anonim válasza:
Szerintem azt "szeretné" , hogy menj vissza mégegyszer...lehet hülyén hangzik, de ez a legjobb amit ilyenkor tehetsz...
2017. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anoki Ashoora válasza:
Nem kellaggódni, amit érzel teljesen normális. Láttál illetve tapasztaltál valamit amit ebben az életben valószínüleg soha ezelőtt. Kezdj el foglalkozni a lelkeddel, ez a megoldás. Meditáció, jóga, tai chi, keleti filozófia különösen Buddhizmus. Ennek a világnak annyi az értelme, hogy tapasztalunk benne, ki ki érdeme szerint, és az egyetlen dolgod hogy karmát lehetőleg innentől ne halmozz (ne árts másnak, beleértve a földet is).Nem emberi lény vagy akinek most volt egy spirituális élménye, hanem egy spirituális lény akinek emberi élménye van ebben a világban, a leszületés által. A dmt segít ezt megtapasztalni, de az igazi meló csak most jön. Jó munkát!
2017. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!