Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejtetű probléma sos!?

Fejtetű probléma sos!?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre reggel a hajamon a tetveket. Vettem paranit sampont, lekezeltem, órákon át szedegettem a serkéket. A kérdésem az ,hogy mossak sűrűbben hajat a következő paranitos kezelésig vagy elég a megszokott időközökkel? Félek hogy nem döglött meg mind és hét közben újra találkozom nyomorult kis vérszívókkal. +Hétfőtől melózok és elég kellemetlen lenne a dolog. Egyéb serke eltávolító módszerek is érdekelnek ha vannak.

2017. jún. 16. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Sima hajmosas nem öli a tetvet .

Én a helyedben több fajta minőségi irtót vennék. Serkét szedni pedig kérj meg valakit. Főleg a fül mögött es tartkon vannak ..azt nem latod. Kitartast!

2017. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szüleim segítettek kiszedegetni.. a paranittal meg az a baj ,hogy csak 7 nap múlva kezelhetek vele megint amit nem értek ,hogy miért van mert elvileg nem tartalmaz kémiai anyagokat.Mosnám én azzal ismét. és köszi :cc
2017. jún. 16. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2017. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányom az oviban 2* kapta el.

Paranit fújós olajat vettem, volt benne fésű is.

Ez az olaj megfullasztja őket, a ráírt hatóidőn túl mostam le neki.

1 kezelés után egy darab sem volt, csak 1-2 döglött serke.

Utána ezt le kell mosni, de a haj akkor is olajos marad. Úgy emlékszem a 2 kezelés között egyszer mostam meg a haját.

2017. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok, én most ott tartok ,hogy napi 3x nézzük át a fejem és egyre kevesebb (remélem) halott serkét találunk.. de nagyon sok volt és alig jönnek ki a hajból. Ecetes öblítést érdemes csinálni?
2017. jún. 17. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Milyen hosszú most a hajad?
2017. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget. Úgy tünik ,hogy eltűntek. Holnap ismétlem a kezelést. Ecetes öblítést is csináltam azóta. :)

(áll alattig ér kb 3 centivel)

2017. jún. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!