Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az h néha elkezdek...

Miért van az h néha elkezdek tompa fájdalmat érezni a mellkasomban és köpnöm kell minden 1- 2 percben. Mi okozhat ilyen tünetet?

Figyelt kérdés

Álltalában este szokott előjönni általában, de napközben is előfordul nem túl gyakran.Gyakorisága közöö nem hiszem h van összefüggés. Ma a gyimben éreztem lefutottam 2.5km- t 13.5 km/h val ez nálam átlagosnak mondható minden edzést úgy kezdek h lefutok 2.5 km-t(3-4 alkalom hetente)Amikor elkezdtem futni akkor már éreztem h sürüsödik a nyálam de nam vetettem túl nagy figyelmet rá.

Edzés után csináltam 1 gyakorlatot és akkor keudtem el érezni h valami elkezdi feszíteni a melkasomat középpen, megtelt a szám nyállal és azt h el kell mennem köpni vagy különben kifolyik a csukott számom utközben a wc felé...

Edés előtt kb 20 percel megettem 2 szelet rántott húst krumplipürével és erre még ráittam egy kanál fehérjeport. Fehérjeporból nem tudok annyit megenni amennyit általában mások, ha megiszok egy olyan adagot ami a fehérjeporos zacskóban van akkor rosszúl érzem magam tőle, úgy érzem h fáradt vagyok és h le kell feküdjek.Egy ilyen mérőedénybe kb 5x annyi fér nint egy kanálba. A csomagon még az van h 3-4 mérőkanállal meg lehet enni naponta.... A köpetet nem mondanám hígnak inkább sűrűnek.

A mai napon ehez az érzéshez gyengeség, ájulásos érzés illetve látási zavar( nem fókuszélt olyan gyorsan a szemem párosult.


Minden 1-2 percben el kellet mennem köpni, leültem elmentem köpni, ittam, visszaültem és ez így ismétlödőtt próbáltam ütögetni a melkasomat h hátha jobb lesz. Egyszerre volt olyan érzésem mint akinek csuklani kell de nem tud és pluszba még érez egy tompa fájdalmat a mellkasában.

Most 30 perc után egy böfögéssel zártam az egészet és úgy érzem h minden ok.


Remélem van valakinek valami ötlete..

Előre is köszönöm!!!


Robi 25F



2017. jún. 16. 21:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!