Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érzek szúró fájdalmat a...

Mitől érzek szúró fájdalmat a tüdőmben/mellkasomban?

Figyelt kérdés
Egy ideje már érzem a szúró érzést, de nem levegővételre, hanem attól függetlenül. Egy tízes skálán talán 2-es vagy 3-as erősségű lehet, tehát nem annyira intenzív. Nem rég felfigyeltem arra hogy cask itthon érzem. Szilveszterkor 2 napig nem voltam itthon, a fájdalom elmúlt és nem is gondoltam rá. Mikor hazajöttem, másnap ismét jelenkezett a fájdalom. Ma látogatóba voltunk és a fájdalom ismét elmúlt. Most megint elkezdtem érezni. Gondoltam arra, hogy penészgomba allergia, mert a szobámban és a fürdőszobában is van egy kevés penész. Még az elején voltam vele orvosnál, akkor azt mondta hogy izomhúzódás és felírt egy gyógyszert, ami talán enyhített rajta egy ideig, aztán megint előjött. Nekem nagyon gyanús, hogy valami itthon okozza. Mire lehet még gondolni, mi válthat még ki ilyen reakciókat? Persze ha nem csak bemesélem magamnak azt, hogy csak itthon érzem. Idegrendszeri problémám nincs, vagy nem tudok róla.
2015. jan. 5. 19:09
 1/3 Sákovics Dzsenifer válasza:
Esetleg kicsit masszírozd a mellkasodat,vagy ha az nem segít,és tényleg minden jel arra utal hogy penészallergia lenne,vegyél spray-t! Sajnos spray-t nemtudok ajánlani... Lehet hogy rossz a levegő,vagy pedig nyisd ki egy kicsit az ablakot,és hagyd úgy 5-10 percig és lehet hogy jobb lesz. Lehet,hogy valami allergia lehet,nem pont penészre.
2015. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sákovics Dzsenifer válasza:
Spray-t a falra vegyél :) azt mindennap fúj de alaposan,és remélhetőleg nem lesz gond!
2015. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj igen, azt elfelejtettem írni, hogy a penészallergia tünetei között nem sorolták fel a nálam jelentkezőket.
2015. jan. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!