Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jövő héten megyek kórházba...

A jövő héten megyek kórházba operációra, mivel benőtt a körmöm. Mikortól leszek képes tornázni?

Figyelt kérdés

lehet hogy az az oka hogy kör alakra vágoma körmömet de lehet h az h kiújul :( sztetek???

persze minnél előbb szeretnék tornázni, gondolom ez nem lesz rögtön lehetséges mivel lehet hogy leveszik az egész körmömet, kül a jobb lábam nagyujján van :(

meg már voltam egyszer ám most is naagyon félek :(

mit tehetnék h nem fáljek ennyire???


2008. okt. 16. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Úristen műteni kell???? Nekem is be van nőve és gennyes,de nekem csak télen, mikor magassarkúkat horodk és a lábujjamat összenyomja, nyáron nincs vele problámám.Nekem is jobb hüvelykujjamon van ez:S


Istenem én még nem voltam dokinál,mindig magamnak vágom ki, de visszanő a cipőktől. Neked mit mondott a doki?Mitő jöün ez elő és hogy kellene vágni a körmöt?

2008. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát azt mondta hogy nem körre hanem kocka alakra kell vágni :P

szal nekem meg már látszika húsom is és tom milyen az ilyen beavatkozás...azért is félek :(

2008. okt. 16. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
juj akkor sok szerencsét,jaja nekem is látszik a husom? És milyen egy ilyen műtét? :S
2008. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
HÁT ELŐSZÖR ARRA A HELYRE KAPSZ EGY INJEKCIÓT, AKKOR ELKÖTIK VALAMI GUMIDRÓTTAL UTÁNNA SZIKE A SEGÉDESZKÖZ, A TÖBBIT NEMTOM, MIVEL NEM SZABAD NÉZNI MERT FEKSZEK :P UTÁNNA PEDIG JÓKORA KÖTÉST RAKNAK RÁ ÉS PÁRNÁN EKLL TARTANI STB... :(
2008. okt. 17. 17:46
 5/6 anonim válasza:

hát nekem 2szer vágták ki egyszer háznál a másik alkalommal a sebészeten. Nekem annyit csináltak hogy telenyomták érzéstelenítővel és utánna vártak é kivágták majd hazaküldtek:S

mstis bevan nőve, már 3-szorra nőtt be. Én saját magamnak kivágom itthon és már vagy 4 hónapja nem fáj! Nincs semmi hús kinövés. bocsi az off ért

2010. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem hálaIstennek már semmi gondom nincs vele
2010. jún. 19. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!