Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? (kép lent)

Ez mi lehet? (kép lent)

Figyelt kérdés
Most vettem észre ezeket az apró pici piros pöttyöket/kiütéseket a hasam felső részén, és ha nem múlik holnap bejelentkezem a bőrgyógyászhoz, de addig is, van valakinek ötlete hogy ez mitől lehet? Előre is köszönöm
2017. jún. 18. 19:45
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. jún. 18. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen allergia lehet.
2017. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lenne ezt orvosnak megmutatni,ha reggelre ezek nem halványodnak el .Kis gyerek közelébe igy ne is menjél .

Lehet ez akár fertőző is .

2017. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik mindenképp megyek az orvoshoz. Kicsit megijedtem.. sosem volt még hasonló jellegű problémám. Nem viszket amúgy, de nagyon idegesít és hiába gondolkozom gőzöm sincs mitől lehet, nem ettem nem ittam semmi olyasmit amit máskor nem. Szerencsére nincs a közelemben kisgyerek, de vigyázok azért mindenkivel a környezetemben.
2017. jún. 18. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt, a meleg miatt jött kis + olyan pólóban voltam, nekem elmúlt. De persze menj orvoshoz.
2017. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!