Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne levetetni...

Lehetséges lenne levetetni ezt az anyajegyet?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az orrom mellett (érintkezik is vele) van egy nagyobb anyajegy. Festékanyag nincs benne, viszont nagyon zavar, hogy kiáll. Tehát gyakorlatilag nem indokolt levenni, viszont nekem esztétikai problémát jelent. Hol, hogyan és mennyiért tudnák eltüntetni?

2017. jún. 19. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elöször is anyuáddal beszéld meg ezt a dolgot. Az elsö, hogy börgyógyászhoz mész és ott megnézeted. Ilyen mütéteket úgy tudom csak börgyógyász csinál. A börgyógász mindenképpen elmondja mit lehet tenni.
2017. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már arcon van anyajegy, az is megfelelő indok a levételre. De ha kötöszködnek, megmondod hogy már többször is begyulladt, és már meg is van a másik indok. Simán le lehet szedetni. Először bőrgyógyásztól kell beutaló. Utána plasztkai sebészhez kéne menni, szépen meg tudják csinálni. Vannak kórházak, rendelők ahol ingyen megcsinálják, de persze kereshetsz fizetőst is. Ott kb.25-30000Ft-ból megcsinálnak egyet. Ha valami kérdésed van, akkor írj nyugodtan, nekem már vettek le az arcomról anyajegyet.
2017. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jún. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!