Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az utcán találtam fél üveg...

Ha az utcán találtam fél üveg royal vodkát, beleihatok? Mármint ugye nem lehet tudni, ki dobta ki?

Figyelt kérdés

A XI. kerületben (nagy pláza mellett) találtam fél üveg royal vodkát (50 ml kb, vagy kicsivel több) ugye van mellette egy csarnok, ahol csövesek is vannak (piac) de ugye alapvetően jó környék a XI. kerület (nem Blaha Lujza)


Szerintetek nem baj, ha eltettem? Mármint nem lehet tudni, ki dobta ki (pl. egy 18 éves fiú vagy más)

de nem hiszem, hogy pl. egy csöves royal vodkát venne...


De elvileg akkor is lehet fertőzést kapni, ha valakinek a poharába beleiszom egy bulin nem?



2017. jún. 19. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most teljesen komoly kérdés? Én max a tesóm és a párom után iszok... Te meg beleinnál abba, ami azt se tudod, kié?

Dobd ki és ne igyál belőle. Úgy se, hogy pohárba töltöd.

2017. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a fertőzéstől félj, inkább attól hogy mi van benne egyáltalán. Dobd ki a fenébe nem olyan drága egy üveg vodka.
2017. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem innék bele, de te döntesz haver :D
2017. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
az alkohol fertőtlenít csak szólok ;)
2017. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ne igyál bele...

-mert az enyém...

-kettő percre tettem le, amíg elmentem brunzolni... :D

2017. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már gusztustalan. Olcsó, szr pia, inkább vegyél magadnak egy üveggel, ha annyira kell, de ne szedd már össze az utcáról.

Lehet, hogy csövesé volt, lehet, hogy 18 éves hepatitises aidses szifiliszes srácé, lehet, hogy egy prostié, vagy épp belelógatta valaki a pcsét, vagy beleköptek, vagy belehugyoztak, vagy valaki éppen okádott miközben még ivott belőle, vagy beletettek valami cuccot, egy kis ginát, esetleg patkánymérget...

Mindenképpen baromi undorító, a kukából a fél szendvicset is kieszed? Vagy a bontott csokit a földről?

2017. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te csöves vagy, ha rászorulsz erre?

Miért nen veszel egyet inkább.. ez a legalja

2017. jún. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!