Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megittam egy egész üveg...

Megittam egy egész üveg ricinusolajat és nagyon rosszul vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos székrekedéssel küzdöttem es mivel 2 kanál 3 óra után sem hatott megittam egy egész üveggel! Folyamazosan hasmenésem van és már hányok is ! Ha bevisznek a kórházba a vér vagy vizelet vizsgálatba kimutatják a ricinus olajat?

2016. nov. 28. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb kiürölsz... legközelebb meg nem csinálsz baromságot...
2016. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért, ha bevisznek a kórházba, te azt várnád, hogy kinyomozzák, mi a bajod, ahelyett, hogy elmondanád, milyen hülyeséget csináltál, és esetleg rögtön tudnák, hogy hogyan kezeljenek? Gratulálok...

Amúgy arra, hogy mit tegyél: hívd fel a háziorvosodat, majd ő ad neked tanácsot. Vagy azt, hogy ne csinálj semmit, vagy azt, hogy kórház, vagy akármit, de ilyennel egyértelmű, hogy orvoshoz fordulunk.

Mellesleg a hashajtók (még a természetesek sem) nem 3 óra alatt hatnak. A legtöbb úgy működik, hogy este beveszed, és reggel mehetsz vécére. Ami gyorsan hat, az a kúp, az csak pár perc, maximum fél óra. Úgyhogy legközelebb vagy türelmesebb legyél, vagy válassz megfelelő hashajtót.

2016. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ah de a párom mentőt akar hivni mert kiszáradok.... igen nem akarom elmondani mert nagyon gáz.... szóval kimutathato?
2016. nov. 28. 12:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye, valld be!


Mesélte a tanárom, hogy egy növényvédelmis szakember permetezés közben elkövetett egy óriás hibát, nem vette fel a teljes védőfelszerelést. Ezért mérgezést kapott a permetszertől. Bevitték kórházba, de cikinek tartotta volna bevallani, hogy mit csinált. Belehalt. :(


Jó, te nem halsz bele, de kiszáradhatsz, meg vesztes egy csomó ásványi anyagot, ezért jobb, ha bevisznek, és adnak neked egy izotóniás sóoladatot. (Ez egy infúzió, ami tiszta vizet és 0,9% sót tartalmaz.)

2016. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány deci egy üveg?
2016. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd csak az orvosokat, hogy a te hülyeségedet nyomozgassák, ahelyett, hogy elkezdenének segíteni rajtad, ezzel legalább azoktól is elveszed az időt, figyelmet, energiát, akik hajlandóak megmondani, mi a bajuk. Egyébként biztos ki lehet mutatni valahogy, és majd akkor úgyis megkérdezik, hogy mit keres a szervezetedben ennyi ricinus. Azt úgy kevésbé lesz gáz megmondani? Mert akkor még az is ott lesz, hogy miért nem mondtad már az elején, miért hagytad őket nyomozni? Az kevésbé ciki? Hány éves vagy, ne haragudj? Ilyet maximum egy gyerek csinál.
2016. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engedd, hogy a párod felhíja a mentőket, nem biztos, hogy kimennek, de adnak tanácsot.
2016. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ricinusra nem jön a mentő. És a kiszáradás sem fél nap. Csak azt nem értem, hogy miért nem iszol valamit? Pl vizet, teát? A kiszáradás ellen a legjobb inni valamit...
2016. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell emiatt kórház.
2016. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy a székrekedés kipipálva!
2016. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!