Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kerüljem el a reggeli...

Hogy kerüljem el a reggeli elalvást és ezzel késést munkából?

Figyelt kérdés

Több ébresztést is állítok 10 percenként, hogy reggel biztosan felkeljek, de nem régóta egyedül lakok és 2-3 alkalommal megesett, hogy késtem munkából, mert tök mindegy hogy csörgött az ébresztőm, nem keltem fel rá, vagy visszaaludtam. Szerencsére eddig nem vette észre a főnök, de kialakult az a félelmem, hogy el fogok késni munkából és már többedik napja teljes stresszben kelek fel, amit nagyon egészségtelennek érzek és feszült is vagyok. Egyébként is stresszes az életem (kinek nem, ugye).


Úgy érzem, megoldás lenne, valamilyen szintű megnyugvást adna, ha biztosra vehetném, hogy fel fogok kelni az ébresztőmre, vagy nem alszok vissza.


Tippek, trükkök?


2017. jún. 20. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre sokmindent nem lehet írni. Ha túl halk az ébresztő és maxon van a hangerő, akkor szerezz be egy hangosabb ébresztőórát. Esetleg tedd a szobádban egy távolabbi helyre az ágyadtól hogy fel kelljen kelned, hogy kikapcsold, akkor már biztos nem alszol el.
2017. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne melletted legyen az ébresztőd, hanem fel kelljen állnod és ne fekudj már vissza :)
2017. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy készíts oda egy pohár hideg vizet és mosd meg az arcod felkelés, hogy kimenjen az álom.
2017. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Fogadj be egy macskát, több okból is jól jársz.

Nem leszel egyedül és addig fogja követelni magának a reggelit, amíg fel nem kelsz és adsz neki enni.

2017. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha idejében lefekszel este, akkor nem alszol el reggel, mert kialszod magad, és magadtól felébredsz. Nem kell éjfélkor gyakorizni (nekem se).
2017. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit a második válaszoló írt, az hatásos módszer, én sokáig így csináltam és bevált.

Mobilra ébredsz? Csak mert szerintem szerezz be egy ébresztőórát, az enyém hangosabban ébreszt mint a mobilom, arra az idegesítő vinnyogásra a legmélyebb álmomból is felébrednék

2017. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kegyetlen nehéz kelő vagyok. Több különböző ébresztő szól, de mostmár percenként, hogy gyorsan ébredjek, ne menjen el az idő ezzel. Szól egy vekker is kicsit messzebb, az utolsó telefonos ébresztő időpontja után. Bár mostanában azt ritkán kell élesben használni, általában kinyomom mielőtt szólna.

Felkelés előtt szeretek kicsit netezni. Élénkít, kevésbé kóválygósan, félálomban kóválygok ki az ágyból.

2017. jún. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!