Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futás után hányás normalis? (...

Futás után hányás normalis? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Mar 4 éve hosszútáv futo vagyok, jelenleg nagyon kemenyen dietazok és csak 12 km-et futok de minden futas utan iszonyatosan hanyok.. Igaz most a szivemmel jarok orvoshoz mert magas a pulzusom de nem hinnem hogy ez váltana ki. Mitől lehet ? A válaszokat előre Koszonom !
2017. jún. 21. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nemigazán. Amikor én pár éve magas pulzussal "szenvedtem", akkor a háziorvosom és a kórházban az orvosom is többször elmondta, hogy kerüljem lehetőleg az olyan szituációkat, aminél felszökik a pulzus pl. intenzív mozgás. Neked ezt nem mondták?
2017. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet azért is, mert túl sok dolgot tettél, pl. sokat futsz, főleg, ha most növelted is és ez mellett még diétázol is. Egyszer egy futóversenyen egy barátnőm(megjegyzem, jó futó volt és már több éve futott), elhányta magát, annyira túl hajtotta saját magát, nagyon gyorsra ment. Nem most változtattál? Úgy értem, növelted, vagy ilyesmi. De szerintem azért a szívprobléma sem zárható ki.
2017. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sőt még neurológiai dologgal összefüggő keringési dolog is lehet, de más egyéb, összetett dolog. Ezzel ne viccelj, ha ennyit hánysz a terheléstől. Minél előbb orvos.
2017. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!