Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megoldatlan, rejtélyes betegsé...

Megoldatlan, rejtélyes betegségekkel hova lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Mindent kivizsgáltak, semmi bajom, gyakorlatilag folyamatos fájdalmaim vannak.
2017. jún. 22. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig kell tovább menni, amíg ki nem deríti valaki, hogy mi a bajod! Az igazán jó, neves orvosokat, professzorokat kell keresni, nem az SZTK-s futottak még kategóriájúakat!A fájdalmadnak oka van, nem hobbiból "fájsz", csak még nem tudják az okát. Hátha segít a saját történetem. Hónapokig fájt a bokám hullámzó erősséggel, 5 orvos azt mondta rá, hogy a lúdtalp miatt, de ezt én nem tudtam elfogadni. Amikor már menni se bírtam elvittek egy professzorhoz. Az kért egy vérvételt, majd közölte, hogy köszvényes vagyok. Írt egy gyógyszert, és egycsapásra elmúlt a fájdalom! Menj tovább! Jobbulást!
2017. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A saját tudatodhoz.

Ebben segít a kineziológus, egy hipnoterapeuta, egy pszichológus/pszichoterapeuta. (Esetleg egy jó homeopata.)


Ritkább eset, ha a fizikai világ az oka a tüneteknek, pl radioaktív helyen élsz, vagy súlyosan légszennyezett területen. Akkor a költözés a megoldás, általában.


Tanulj biologiKát, azaz új medicinát, és egyre inkább megérted a lényegi összefüggéseket.

Keress rá youtube-on (BR, valamint dr GJ ajánlott.)


Persze ha hosszú távon továbbra is fájdalmat akarsz, akkor a pénzéhes betegségiparnál maradj tovább, tehát a szokványos , maradi, szemellenzős akadémikus orvoslásnál, akik hívei mindjárt idejönnek beszólogatni.


Amit írtam, egy lehetőség számodra. De azt teszel, amit akarsz, szenvedhetsz is tovább...


Persze sajnos a világon mindenhez kellenek anyagiak is. Én minimális anyagiakkal sok testi problémámat megoldottam, puszta tanulással, valamint önálló gondolkodás által, tehát még csak érdekeltségem sincs az alternatív orvoslásban. Mégis az működik.


Az akadémikus orvoslás szinte CSAK a tünetkezelésben és a sebészetben/fogászatban/elsősegélyben (esetleg orvosi segédeszközökben és némelyik diagnosztikai eszköz tekintetében) használható. De azt elismerem.


Viszont mindennek meg van a maga helye. Sürgősségi esetben kell először tünetet kezelni. Máskülönben a tünetkezelést hanyagolni kell, lehetőleg. A tünetkezelés remek az időnyerésre nézve, hogy a fájdalom csökkenjen és legyen energia, idő a tényleges megoldáson gondolkozni és kivitelezni.


Minden eszköz használható jól, és rosszul. Hallottam már olyan fajta, ostoba , lejárató szándékú megjegyzést, hogy homeopátiás kezelésbe halt bele valaki. Ez kb olyan marhaság, mintha azt mondanám, hogy a szívsebész rosszul végzi a dolgát és meghalt miatta a beteg, pedig lelkiismeretesen elvitték a szívinfarktusos beteget a fogászatra... Morbid. De analóg, az alter gyógyászokat alaptalanul lejárató megjegyzések egy részéhez...


A másik tipikus irreális lejárató trükkjük meg a batagellizálás és lekicsínylés, cinizmussal:

"elismerem, hogy az alter gyógyászat megoldja a...{itt jön valami bagatell dolog, cinikus felértékelésével a bagatell dolognak}, tényleg jó hangulatom lesz az imáktól is {miféle misztikumot kevernek be abba, ami működik??? szó nincs imákról, se hasonlókról!!!menjen a templomba, aki alter gyógyászat helyett imádkozni akar!}, de az akadémikus orvoslás tudományos és az működik"

- és hasonló, nevetséges féligazságok....


Ha valami kőkemény realitás, az a tudat nagyfokú összefüggése az anyagra, lásd: biologiKa, alias új medicina.


NEM varázslásról szól, hanem a hétköznapjainkról.


A betegséget a tudatunk állapota okozza, és az érzelmi probléma megoldása sokszor tünetekkel jár, mert akkor lélegzik fel!

Türelem is kell az élethez.

De ha nem bírja valaki, akkor tünetkezeléssel lassíthatja a folyamatot: tovább fog szenvedni, de kevésbé , az alatt.


Nem vitaindításképp írtam, hanem alternatívaként , kedves kérdező. A többieknek meg esetlegesen "szerencsés" egymás szapulást kívánok, és csúsztatott féligazságokkal az akadémikus súlyos ártások és hibák elkendőzését, mert ahhoz legalább értenek a vonatkozó "szak"emberek.

2017. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

...és még egyszer, a kivételekről: radioaktivitás, genetikai torzulások/mutációk, balesetek, mérgezés,

nem megfelelő táplálkozás és ezekhez szorosan hasonló dolgok a kivételek.


Szinte minden más betegség és tünet az érzelmi konfliktusainkból ered, esetleg más pszichés -vagy gondolkodásmódbeli hiba- jellegű oka van.


Feltárni érdemes az érzelmi problémákat, szembenézni velük, és megérteni. Utána elindul a gyógyulási folyamat, gyakran ekkor új tünetek jelennek meg (vagy felerősodhet az eddigi) - átmenetileg; hiszen ekkor szabadul fel az érzelmi konfliktus alól az ember lénye.


A biologiKa szerint pontosan kiszámolható -sőt CT felvételek által pláne-, hogy meddig fog tartani a megoldás utáni szakasz tünete / tünetegyüttese.


Ha az lecsengett, a probléma még tünet szintjén is megoldódott - GYÖKERESTÖL.


Sokszor pénz se kell ehhez, se semmilyen orvos/gyógyász, hanem a páciens önmaga.


De akár tanulhat bárki új medicinát (biologiKát), ingyen a netről.


A kivételekkel, meg súlyos fájdalmakkal meg lehet akadémikus módszerekhez folyamodni - IDEIGLENESEN.

Más esetekre inkább káros az akadémikus orvoslás.

2017. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami távgyógyítóhoz. Fél perc alatt megmondja.
2017. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szenes43 ***** válasza:

Arra én is kíváncsi lennék arra a távgyógyászra aki félperc alatt megmondja s ne gondoljátok hogy REKI-s és egyéb végzettség után lekicsinylem az alternatív gyógyítást.

A REIKI-ben is van távgyógyítás de távdiagnózis felállítás az nincs.

2017. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!