Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy gyorsíthatnám fel a...

Hogy gyorsíthatnám fel a hajam növekedését?

Figyelt kérdés
Nagyon le lett vágva mert meg csúszott az olló..és el szeretném érni, hogy gyorsan vissza nőjön. Nekem eleve valamiért lassabban nő mint másoknak és ez nem jó. Valami ötlet? Persze olyannak örülnék amit itthon meg tudok oldani, boltban megvenni ha kell.
2017. jún. 25. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ápolod megfelelően, akkor szép,egészséges lesz. De nem fog tőle gyorsabban nőni,csak a végei nem fognak letöredezni. Vannak csodátbígérő hajnövekedést előidéző szerek,én már csaknazért sem javasolnám,mert nem egy helyről hallottam,hogy nem csak a haj nőtt gyorsabban,hanem a szőr is,más testrészeken. De persze biztos van kivétel...

Szóval,ápold,és várj türelmesen.

2017. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk van tükör a fodrászatban, ezért nincs olyan, hogy az egész fejen megcsúszik az olló...
2017. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy melyik mondatomban irtam, hogy az egész fejemen meg csúszott az olló....

1#koszi

2017. jún. 27. 06:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol írtad azt, hogy csak egy helyen...
2017. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!