Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogz gyorsíthatnám vagy...

Hogz gyorsíthatnám vagy segíthetném a péniszem növekedését?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,átlag magassággal,13 cm hosszú és 4cm széles pénisszel, és bármi is az átlag méret ez kicsi, amiért aggódok. Èrtem én hogy egy 10cm-es is elég egy nõ kielégítéséhez, de nem azt akarom hogy épp elég legyen, hisz nõknél is ugyanígy a mellméretben is elég a kōzepes, még is inkább a nagyobbak a szebbek, meg hiába fáj a nagy pénisz, ha egy csaj elküld azért rōhōgve mert kicsi akkor már azzal nem megyek sokra ha biológia órát tartok és felvázolom neki az átlag pénisz és az átlag vagina hosszát. Szóval? Tippek,tanácsok,teknikák,pirulák és mûtét nélkül?

2014. júl. 26. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Teknika? Lógasd, és a gravitáció majd nyújtja.

15 éves vagy, de ez nem ok a butaságra.

2014. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az egyes nagyon jó választ adott .

Hogy lehet ekkora butaságot kitalálni .

2014. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lányként mondom h semmi értelme nincs ezen törnöd magad, ha valaki szeret akk nem fog elküldeni a méreted miatt


de nálunk mostanába a rádioban azzal reklámozzák a görögdinnyét h növeli a férfiasságot :P

2014. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen megoldás a műtét, de azzal is csak néhány centiméterrel lenne nagyobb és 13 cm-nél nem is lenne indokolt! A mindenféle nyújtó technikával az a baj, hogy a hatásosságukat semmi sem igazolja, viszont komoly sérüléseket okozhatsz magadnak velük!

Lehet, hogy egy nagyobb mell vagy egy nagyobb pénisz számodra vonzóbb tulajdonság, de önmagában mindkettő kevés a kielégüléshez!

Egyelőre próbálj megbarátkozni ezzel a mérettel! Elég fiatal vagy, tehát nyújtási kísérletek nélkül is nőhet még a péniszed!

2014. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is próbálj megnyugodni. Ne váljon a méreted az életed központi kérdésévé. Most fogadd el a jelenlegi méretet. Még annyira fiatal vagy, elképzelhető, hogy nőni fog!
2014. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Láttad a Tibor vagyok, de hódítani akarok című filmet? Abban van a tuti módszer, amit Józsi mutatott a pesti srácnak, ki kell számolni a nyújtósúlyt, a mályvát rákötöd :D
2014. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Semmiképp ne feküdj kés alá! Az az 1-2 centi nem éri meg.
2014. aug. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!