Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul leszek sport közben....

Rosszul leszek sport közben. Mivel tudom ezt kiiktatni?

Figyelt kérdés

Igazából ma voltam először boxedzésen, de igazán elpuhultam. Viszont mivel senki más nem jött egyedül voltam az edzővel, tehát csak rám figyelt. Én adtam a szakértelmére, biztos tudja, milyen intenzitással kell az újakat edzeni (és ő is azt mondta, hogy ez a nagyon minimum, amit meg kell csinálni) de úgy éreztem már az óra felénél, hogy mindjárt odaokádok. Szerencsére nem ittam és nem is ettem előtte. Sok helyen azt mondják, ez baj, mert nem szabad éhgyomorral menni és folyamatosan pótolni kell a folyadékot, de attól félek, hogy így tényleg hányni is fogok.

Vagy nem így lenne? Van erre megoldás? Vagy normális, ha valaki a tunyulásból visszatérve ilyen rosszul viseli?


2017. jún. 26. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne sportolj.
2017. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el a kardiológiára, és ott meséld el ezt. Kérj feltétlenül szív ultrahangot. Addig ameddig nincs negatív leleted, ne sportolj!
2017. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!