Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyakon lévő pattanás ellen?

Nyakon lévő pattanás ellen?

Figyelt kérdés

nyakam oldalán jelentkeznek pattanások, ez mitől lehet? és mit használjak? kozmetikumokkal már próbáltam , meg paradicsomot is olvastam, de nem segít.

20éves vagyok. lehet kinövöm már végre?az arcomon is vannak kisebb patik meg pár miteszer


2017. jún. 28. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha be vannak gyulladva, akkor valami antibiotikumos krém lenne jó rá. Ha nincs begyulladva, vagy csak apróbb pattanások, akkor fertőtlenítsd le, és én tudom rá ajánlani az Uriage Hyséac SOS Pate-t. Gyógyszertárban lehet kapni, pici tégelyben lévő paszta, érdemes rá beruházni. Pici kell belőle, csak a pattanásokra, 2 nap alatt visszahúzódnak. Nekem nagyon bevált, és szerintem az a kis mennyiség is egy életre elég.

Ha tudod, nyomd ki a pattanást, de csak szakszerűen, sok-sok fertőtlenítéssel, nehogy méginkább begyulladjon. Ha kitisztítottad, utána kezeld krémekkel. Ha olyan fajta, amit nem lehet kinyomni, ahhoz ne nyúlj, arra kenhetnéd rögtön ezt az Uriage pasztát.

És bár csak úgy lenne, hogy tizenéves kor után elmúlnak a patik/miteszerek, de bármikor előjöhetnek sajnos.

Remélem sikerül megoldani a problémádat :)

2017. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!