Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi okozhatja...

Szerintetek mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Állandó enyhe szédelgéssel, rosszullét érzéssel, olykor sápadtsággal kis gyengeséggel szerintetek mit lehetne kezdeni? Pánikbetegség... ? Esetleg szív okozhat ilyet?


Voltam már koponya mri-n tökéletes, csináltak vérképet. Orr-füll-gégészeten is voltam, volt hasi ultrahangom. Megnézett egy másik orvos is megtapogatta a hasamat megnézte a hasi ultrahang leletemet, azt mondta egészséges vagyok, csak epekővel kell majd műttetni magam de az nem okoz ilyen tüneteket.

neurológus szerint pánikbetegség, de én nem hinném... Körzetis már nem foglalkozik velem, kaptam beutalót teljes vérképre ilyen eddig még nem volt. Azért nem mentem el még, mert egy hónapig érvényes csak és ez kell majd a kardiológusnak... és friss kell.


Szóval még ez vár, de tényleg nem tudom kihez forduljak, tuti a teljes vérkép is makk egészségesnek mutat majd. Mostanság vannak hasmenéseim, kis hányinger érzés, olykor öklendezés de ritkán és sose hányok...


2017. jún. 28. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A felsorolt tüneteket a szorongás is előidézheti. Az a baj, hogy sok minden más is. Szerintem folytasd a kivizsgálásokat.
2017. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet az egyensúlyozó szerv enyhe betegsége is, ezt otthoni spéci tornával lehet enyhíteni, vagy gyógyszert rá.


[link]


Hasmenés ettől viszont nem lehet.


Lehet frontérzékenység is.

2017. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!