Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen hazilag?! SOS

Pattanások ellen hazilag?! SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok már lassan 4 éve pattanásos vagyok.Nem nagyok hanem picik borszinuek ės sok van belőlük..Már nagyon elegem van.Próbáltam kremeket.tonikokat.szappant mindent ,DE SEMMI!! Segitenetek,hogy nektek mi vált be veglegesen?? Am felig vegának erzem magam igy sok gyumit es zoldseget eszem..Valamint sajna kis faluban elek nincs se kozmetikus se borgyogyasz..Jah es tele van meg miteszerekkel is az arcom..az ellen is tudtok valami veglegest??elire is nagyon köszii

#Pattanas.hazi
2017. jún. 28. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:

most le kamillateával az szárít

amúgy meg kenj rájuk fogkrémet, de csak a nagyobbakra

2017. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😀😊😊
2017. jún. 30. 00:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Kenheted minden szarral, fokhagymás méztől elkezdve az almaecetig. Nekem se segített semmi. Magánbőrgyógyász felírt 1 gyógyszert, azt kellett kúraszerűen szednem. 3 hónap alatt megoldotta a problémám. Néha előjön még, akkor visszamegyek receptért.
2017. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak nem a sotret? Ja en is szedtem de nem mindegy hogy milyen mértékben pattanásos vki arca, ha csak mitesszeres akkor folosleges gyogyszer ra lehet h az arcodon segit de boven van mellekhatasa
2017. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyogyszer nem hatasos.csak addig míg hasznalod aztán ha abbahagyod előjön ės még hizlal is...Bar ėn igy tapasztaltam..Nálunk nincs bőrgyógyász se kozmetikus...Se a kozeli kisvárosokban csak Magyarországban vab
2017. júl. 2. 19:12
 6/10 anonim válasza:
én használok tengeri sot,nem tunteti el teljesen,de azért segít hogy újak ne jojjenek és az egyik ismerosomnek pedig segített teljesen megszabadulni toluk,probald ki lehethogy neked is segít
2017. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ės azt hol lehet kapni??
2017. júl. 11. 23:35
 8/10 anonim válasza:
Mármint tengeri sot?Az üzletben lehet kapni,hisz az ételekbe is használják.Nekem is sok pattanásom van,probáltam rá mindent,még illesztöt is,banán héjat,de nem segített.Most akarom kiprobálni a teafaolajat,olvastam,hogy annak is kellene segíteni.De használom a tengeri sot és ahogy írtam részben segít öket megelözni.
2017. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D majd megnezem....ės remélem elmúlik neked is 😊😊
2017. júl. 13. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Inerta A vitaminos gyógyszer használ, és nem hízlal.


Nem fogamzásgátlóra gondoltam...

2017. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!