Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nagyon erős...

Tudnátok ajánlani nagyon erős fájdalomcsillapítót? SOS!

Figyelt kérdés

Lehet vénnyel kapható is..térdemmel van probléma, rendészetre mennék, megnézettem már, az orvos azt mondta ízületi gond, ezzel kell élni és gondolkozzak el a jövőn (annyira nem fáj, mint januárban, patella ín gyulladással kezdődött, futástól lett, örökletes-->anyámnak, nagyanyámnak is a bal térde fáj), szóval ez hosszú...én meg mindenképp rendőr szeretnék lenni, csak a kiképzést nem tudom mennyire bírná majd augusztus 21-től...javaslatok? HELP!


18/l



2017. jún. 28. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Flector por vényköteles
2017. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sport krém,Ló balzsam .

DE ugye nem fogsz megbünteti ha rendőr leszel ?

2017. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dona por, vagy kapszula visszaépíti a porcot.
2017. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sportkrém és lóbalzsam semmit sem használt, már próbáltam hetekig...az csak húzódásra, rándulásra van, nekem meg nem ilyen problémám van..Nyomozó lennék:D
2017. jún. 28. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Apranax.

Izom és izületi görcs és fájd.csill.

De nagyon erös, csak vényre lehet venni, és ha sokat szedsz, a gyomrodat szétcseszheti.

2017. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ilyen vénynélküli gyógyszerek nem sokat használnak ha komoly fájdalmad van, mindenkép fordulj orvoshoz
2017. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, Depo medrol injekciót adott most 3 hétig, de nem úgy tűnik, mintha változott volna...azt mondta, hogy ahol nekem fáj, az ízületi gond, ezzel kell élni, hétköznapi használatra mindenképpen jó a térdem, de rendészetre nem garantálja.
2017. júl. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!