Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran kell pisilnem, felfázh...

Tóth Benő kérdése:

Gyakran kell pisilnem, felfázhattam?

Figyelt kérdés
Pisilésnél előfordul hogy elmegyek rendesen pisilni, utána érzem hogy kellene még akkor nagyon picikét kell, és van hogy enyhe nyilalo fájdalmat érzek a húgycsőnyilásnál. Sokszor kell vissza mennem igy pisiln. Utána elmúlik, 1 héten 2 szer fodul elő velem, de csak délutánonként. Nem ülők hideg földre, iszok sok folyadékot és tőzegáfonyateát is iszok. Más tünetett nem tapasztaltam. Egy éve volt olyanom hogy vért is pisiltem, de sok antibiotikumot kaptam ami megzavarta a havi vérzésemet. 2 hónapja is vért pisiltem de a tőzegáfonya elmúlasztotta a tüneteket.
2017. jún. 30. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez így a leírtak alapján nagyon sok minden lehet, egy egyszerű felfázás, egy hugyúti gyulladás, de akár lehet pszichés eredetű dolog is. Próbálj meg úgy kimenni a mosdóba legközelebb, hogy nem gondolsz erre és nem görcsölsz rá, engedd el magad! Ha ezek után nincs probléma, akkor egyszerűen pszichés eredetű volt a dolog, ha továbbra is fennáll, akkor érdemes lenne orvoshoz fordulnod vele vagy legalább egy labor vizsgálatot kérned.
2017. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!