Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek az érzések? Nektek...

Mik ezek az érzések? Nektek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan írhatnám le érthetően... Szóval néha van olyan, hogy (szerintem) egymástól független testrészembe belenyilall pár másodpercre. Például most a derekam bal oldalán és egyszerre a bal térdhajlatomban olyat éreztem mintha beleszúrtak volna valamit. Nem tudom már, hogy hol érzek néha ilyet, csak mondok még egy példát. Például ugyanúgy szúrást érzek a jobb karomban meg mondjuk a lábfejemben. Tehát gondolom semmi köze nincs egyiknek a másikhoz. Nem tulajdonítok neki nagy figyelmet mert biztos nem vagyok beteg. Csak kíváncsi vagyok, hogy más szokott-e ilyet érezni vagy tudja-e valaki, hogy ez mitől lehet?!
2017. jún. 30. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mitől van, azt nem tudom,de szerintem ilyeneket minden ember szokott érezni. Szóval ez teljesen normális. :D
2017. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, de fogalmam sincs mitől. Én is agyaltam már ezen. :D
2017. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!