Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer az exbarátnőm hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer az exbarátnőm hiányzik, máskor meg utálom. Veletek is szokott ilyen vegyes érzések lenni?

Figyelt kérdés

Egyszer eszembe jutnak a jó dolgok, vagy hiányzik, hogy lássam, beszélgessek vele, máskor meg utálom, mert tudom mit tett, és még milyen szemét most is.


Fura...


Veletek is volt ilyen, hogy lettetek rajta túl?



2014. júl. 16. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, sőt jelenleg is az van. Vannak rosszabb órák amikor hiányzik aztán eszembe jut hogy mért nem működött és még mennyit szenvedtem volna ha vele maradok.
2014. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem a volt pasim hol hiányzik hol eszembe jut hogy milyen gyerekes, és még jó hogy szakítottunk, de aztán elkezd idegesíteni hogy azóta elkezdett gyúrni és marha jól néz ki, utána örülök neki hogy már csak barátok vagyunk, de ha más lánnyal foglalkozik mégis féltékeny leszek. Együtt voltunk 4 évig szóval szerintem ez egy ideig még így fog menni. Nem tudom te mennyi ideig voltál együtt a barátnőddel de biztos kell még egy kis idő hogy túl legyél rajta. Ha eszedbe jutnak a szép emlékek akkor nosztalgiázz, ha meg arra gondolsz hogy mit tett akkor tudd hogy ez miatt szakítottatok és ennek így kellett lennie. Ha sokáig voltatok együtt talán soha nem fogod teljesen elfelejteni, vagy nagyon sokáig lesznek még ilyen gondolataid.
2014. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ex már nem hiányzik: szóval nem.
2014. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szokott bizony..bár Én nem útálom..de hiányzik minden percbe..meg hát szeretném tudni mivan Vele, de falat húzott maga köré már,Velem szembe !Szóval természetes, hogy Te benned is ilyen érzések vannak..

21/L

2014. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen velem már volt, és van is. Tegnap futottam véletlen vele össze... Nagyon idegesítő tud lenni.Egyszer az jut eszembe, hogy mit rontottam el, pár óra elteltével, pedig, hogy milyen kétszínű volt... Ne gondolj rá. 16/L
2014. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, egész végig amíg vele voltam.
2014. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!