Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet lefogyn...

Mennyi idő alatt lehet lefogyni, ha kétnaponként intenzíven futok? Vagy tudnátok valami tanácsot adni az eredményes fogyáshoz?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A futás jó.mellette kellene erősítő edzés is, hogy formás maradj, ne izomból fogyj. És persze a megfelelő táplálkozás a legfontosabb.
2017. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kétnaponként intenyiven futsz, ki fogsz készülni, mert az intenziv futáskor a szervezeted szénhidrátból nyeri az energiát, és még vissza is kéne raktározza azt. Inkább lassabban fuss, és minél hosszabb ideig, úgy nagyobb arányban fog a szervezeted zsirt égetni.
2017. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy van, hogy lefutok 25 perc alatt 7-8kilométert, és ezt kétnaponta, vagy akár ha úgy van egy nap kétszer is
2017. júl. 3. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:

25 perc alatt 8 km és el vagy hízva???


Ez nekem sehogy sem áll össze... Ez kicsivel több, mint 3 perces 1000 méter, ráadásul 8 km-en keresztül.

2017. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok érmed kéne legyen, hogy így fuss. Elszàmoltad a tàvot
2017. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva, csak még jobb alakot akarok. A távot pedig nem számoltam el, többször lemérték...
2017. júl. 3. 23:01
 7/9 anonim ***** válasza:

:DDDD

A legjobbak futják a 10 km-t ~30 perc alatt futóversenyeken, de nem baj, elhiszem :))

2017. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha ismeretleneknek hazudsz a neten. Az a baj, amikor magadnak hazudsz.
2017. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Akár egy nap kétszer is :D nem vagy témában.
2017. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!