Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Volt már olyan,...

Fiúk, lányok! Volt már olyan, hogy meztelenre kellett vetkőznötök iskolaorvosnál?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert egy csomó mindenkitől ezt hallom, de nekünk még sosem kellett. Nálatok volt már általános vagy középiskolában ilyen, esetleg csoportosan? Írjatok le a nemeteket és hogy hanyadikban kellett. 16F

2017. júl. 8. 19:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
44%

mi az h nem tette volna meg? hihetetlen ezek a mai tizenévesek komolyan. nálunk is volt egy 15 éves nagyarc, közölte h ő aztán biztos nem veszi le a boxert, a doki meg közölte vele, hogy márpedig biztos leveszed kisöcsi, mégpedig 2 másodperced van rá, na az meg szépen le is vette, és többet szava se volt, állt ott, mint a jófiú.


ez csak ennyi. sajnos a mai tinikkel nagyon elszaladt a ló, jogok dögivel persze kellenének, de kötelesség semmi. öntudat meg "én egyéniség vagyok, én nem" -féle viselkedés van bőven, de erélyesebben kell velük fellépni, másképp nem megy.

2017. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk hétfőn lesz (9. osztály). Állítólag alaposabb lesz mint eddig, ami csak az lehet hogy megnézik a heréket / fitymát. Ugyanis eddig annak kivételével mindent megnéztek. Nem tolom le a boxert az biztos, és a lomposhoz sem nyúlhat, belenéz a gatyába és én hatra húzom a bőrt. Max ezt hagyom.
2017. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
28%
Boxeres dolgot nem kell hagynod,a bigèg bugyijába se nézegetnek bele
2017. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
57%
Belenézett, hátrahúzást doki akarta csinálni nem hagytam. Csajok bugyijába nézés is volt állítólag
2017. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
78%
Amikor legutóbb voltam tavasszal, álltam a doki előtt, mondta, hogy megvizsgálná a fütyköst, fecskét hordok, hiába azt kérte, hogy combközépig toljam le, naná lecsúszott a bokámig.Utána ágyra felfekvés,miközben ültem fel az ágyra akartam feljebb húzni, hát persze, hogy kiléptem belőle, na akkor leszartam és ahogy voltam felfeküdtem :D felhúzta, visszavettem azt adiosz, volt 2 perc pucéran. De egyrészt nem köteleztek, hanem én balfácánkodtam, másrészt doki előtt nem érdekel, csak elröhögcséltük :D 12. ostály
2017. szept. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
92%

Nalunk holnap lesz. Nekem nem akarózik levenni a boxert.

16/f

2017. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
36%

#26

Nem kell kisfiúskodni. Életedben lesz még más, talán kellemetlenebb vizsgálatod is. Légy bátor és essél túl rajta. DE! Egy felnőttet sem vizsgálnak "csoportosan", meg kell hogy adják azt a minimális személyiségi és mittudom én milyen jogot, ami ezt elő írja.

Ha csak másik osztálytársad előtt lenne hajlandó a doki(nő) elvégezni a kukacvizsgálatot, akkor mondj nemet. Különben ne. Értetek van, ha úgy gondolod hogy nem, akkor is :)

2017. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
68%

Tuti nem tolnám le,nem urológus.Bigékèt se vizsgálják meg meg jól írta,ránézésre se,és nem 2 férfi iskolaorvos nézi őket.Fiúkat meg nő vizslatja,kétlem csak orvosi szemmel mindegyiket mi.Ez mostani divat,érdekes módon fél évszázada se volt szokás,sőt akkoriba körmöket,hajat néztek,nem tetves valaki kb ennyi volt,nem volt alsóneműre vetkőzés mégis mindenki apa,nagyapa lett.


Ha mindent hagynak nekik egyre pofátlanabbak lesznek,azt hiszik mident megtehetnek majd hivatkoznak úgyis valamire.

És a végén màr mire dolgozó ember lesz valaki màr ott is azt hiszik mindent megtehetnek.

2017. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
53%
Nekünk most volt 9.-ben. És meztelenre kellett vetkőzni mert a lábunk között is vizsgáltak 15/F
2017. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
43%
29!Biztos nem engedtem volna,mért nem nyitottàtok ki a szàtok,bigék muffjàt sem nézik meg.Ennyi erőből a fogorvos,meg szemész előtt is letolhatod
2017. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!