Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kisfiam (12 éves) nem...

A kisfiam (12 éves) nem mondott 1-2nap egymásután így nem húzta fel a fütyijét. Most pedig azt mondja, hogy nem nagyon? Tudja felhúzni. Mi lesz? Bár már jobban feltudja húzni mint tegnap.

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

fitymaszűkülete van.

El kell menni a urológiára/nefrológiára(azt hiszem gyerekeknek a másodikhoz kell menni, és az beutalós), ott csinálnak egy kis beavatkozást, ami állítólag nem túl kellemes, 2-3 évesen volt ilyenhez szerencsém, szerencsére nem emlékszem rá.

2017. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menjetek vele orvoshoz!!!
2017. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Tényleg nem akarlak megbántani, de ne vezesd félre a kérdezőt. A nefrológhia a vesebetegekkel foglalkozik.


Kérdező, te pedig írd le picit világosabban, mert nem is értem a kérdést.

2017. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De nem lehet ezt másképp megoldani?

Mert már jobban fel tudja húzni.

De ennél a beavatkozás által elaltatják?

2017. júl. 11. 08:58
 5/12 gyula1971 ***** válasza:
64%

Érzéstelenítik. Szerintem ha nem fáj neki akkor tornáztassa melegvízben.

Jobb ha egy urológus is megnézi. Ugyis lesz majd kötelező orvosi vizsgálat a suliba,ezt is nézik, ne ott derüljön ki,vidd el urológushoz.

2017. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező! Meglehet! Minden este testápolóval jól bekened neki, és a kezedet is, és finoman huzogatod rajta a kezed. Kicsit fáj neki, de ha tapintatosan csinálod, egy-két hónap alatt elmulik.Finoman de határozottan csináld. Van sok példa rá hogy igy szabadultak meg a fiuk a műtéttől.
2017. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

6-os! Olvastad, hány éves? Ezt ha az anyuja elmagyarázza neki, maga is meg tudja csinálni.

Nekem fura lenne, ha 12-13 éves gyereknek én húzogatnám.

2017. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a kissrácnak is ciki lenne. Lehet, nem is engedné már az anyjának. Nem tudom, minden család más.


Kérdező, ha tényleg hasznos, próbáljátok ki, de inkább intézze ő.

2017. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es és 8-as! Nem ő az első és utolsó aki igy csinálja. Van rá példa. De ha nem, akkor marad a kórház, és a műtét. Az nem lesz ciki a srácnak hogy fiatal nővérkék kezelik? Ettől jobban fél szerintem mint magától a műtéttől.
2017. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Meleg "SÓS" vízbe kell ültetni és szép lassan felhúzni a fitymuszt. Persze jó ha 10 -20 percet áztatjátok a kukit, mielőtt felhúznátok a fitymuszt!


jó SÓS VÍZben!!!!!!

2017. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!