Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Löttyedt, narancsbőrös comb...

Löttyedt, narancsbőrös comb javítására milyen módszerek vannak?

Figyelt kérdés

55 éves nő vagyok,5-8 kg-ot kéne fogynom is, de a combom tiszta löttyedt, nem a bőr, hanem az egész, és totál narancsbőrös.Fogyni tudnék, de akkor még rondább lesz, sőt a felkarom is ilyen.Mondhatnám, az én koromban már mindegy, de a kisunokáimmal strandra járunk, ahol ez rettentően zavar, mert nálam idősebbek is jobban néznek ki.

Amúgy felöltözve fiatalosnak nézek ki, arcra és alakra, csak ne kéne levetkőzni.



2017. júl. 12. 08:38
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem ezen csak diétával és mozgással segíthetsz.

Tudomásom szerint semmilyen csodakrém nem tünteti el a naracsbőrt, de esetleg megkérdezhetsz egy bőrgyógyászt vagy kozmetikust.

Amit még ajánlok, hogy ne egyél cukrozott, zsíros ételeket.

Én már évek óta kiiktattam a cukrot az életemből, nincs is otthon.

2017. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előző vagyok.

Még annyi, hogy valószínűleg genetikailag is hajlamos vagy arra, hogy ilyen a bőröd. Ezen valamennyit javithatsz, ha nagyon odafigyelsz magadra (ahogy mondtam étkezés, mozgás).

Én most épp nyaralok és láttam fürdőruhában ilyen hölgyet, pont az unokakkal strandolt. Nem volt kövér, ezert gondolom, hogy genetika.

2017. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!