Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancsbőrös fenék és belsőcom...

Narancsbőrös fenék és belsőcomb, de vékony alak, nem sikerül a lapos has!?

Figyelt kérdés
Nos 16 lány vagyok,tanácsot szeretnék kérni...sok éven keresztül nem válogattam meg mit eszek,iszok,úgy egy fél éve figyelek rá RENDSZERESEN.(bár mindig mozogtam,ugráltam kiskoromban,régebben inkább a fogaimon látszott a sok cukros szörp,de már nem vagyok pálcikalábú, innentől kezdtek el aggasztani a dolgok....)visszatérve,már vizet iszok és megvan a kb2 liter(már amikor ráérek) és délig csak gyümölcsöt eszek,6 után próbálok semmit,de néha zöldséget,csak ezek az időpontok között eszek egy meleg ebédet,suli időben persze kakaóscsigát vagy ami van,elcsipegetek délután ugye 6ig...egy héten kb minden nap megyek futni este,15perceket(bár most az is kimaradt a 2hetes ágybanfekvős betegség miatt de kezdek visszatérni..)...itthon,őszinte leszek-ha eszembejut-comb-fenék gyakorlatokat és felüléseket néha.a hasammal az egyetlen baj hogy eddig talán nem figyeltem fel rá annyira,de más lányokat látva nekik nem olyan a hasuk ha ülnek hogy hurkás,nekem meg úgy van hurkám,és izmos mások szerint ha befeszítem,de ahogy eszek,vagy ahogy ülök megint előjön az a rémálom...dohányzok.tudom korai meg minden,de az első kérdésem az lenne ez a "külső" egészségemmel összefügg-e?meg a néhai reggeli kávék(iskolanapokon)?és az étkezéssel kapcsolatban is tapasztalatokat szeretnék leginkább,minthogy "állítólag' meg hogy ilyen korban gyakori-e egyáltalán a narancsbőr vagy leküzdhető-e könnyebben,ha igen nyárra mit tudnék kihozni magamból,vagy esetleg csak valami nagyon drága masszás vagy krém segítene(ennyi idő alatt)?a sportot mennyire nehezítsem szerintetek?és tudtok-e olyanokat mint pl a "diétás víz"(ha hallott erről bárki) hogy gyömbért meg uborkát citromot mentát beleáztatok a vízbe?esetleg ha van olyan étel-ital ami direkt ennek tesz jót hogy bontja a méreganyagokat,vagy nem sok benne a kalória?és lehetne vacsira vagy reggelire valami helyett?a kefír az jó?víz helyett néha tej???rizskenyér vagy Abonett?és a gyümölcsös műzli?ilyenek....:) köszönöm annak aki végigolvasta,elég fáradtan írtam ezt az egészet,szóval ha valami nem érhető kérdezzetek,remélem mindent leírtam azért ami fontos.NAGYON hálás lennék nektek,minden vélemény-tanács érdekel,mert inkább nektek hiszek mint 6 különböző fogyókúrás oldalnak,személyes véleményekre vagyok kíváncsi...képet küldök ha valakinek sikerül leszűrnie valamit:) köszönöm a válaszokat előre is!!

2014. ápr. 20. 03:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó úton jársz! Nagyszerű, hogy felismertél sok korábbi hibát!

Nekem 1-2 év teljes állati eredetű mentes étrend után múlt el a narancsbőr. Nem mondom, hogy ezt csináld, de a tejterméket mindenképp csökkentsd, és a fehérlisztet, vagyis bolti kekszet, kenyeret, sütit, egyéb műkaját, levesport, szószt, stb.

2014. ápr. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A narancsbőr egy anyagcserezavar, sok más nőket érintő betegséghez hasonlóan.


A tiszta táplálkozás: pl. a paleó.

Tej, gluténmentes, cukor-szénhidrátszegény. Ennyi a lényeg.


Nyilván semmi méreganyag nem kell (alkohol, cigi, glutén, tejfehérje stb.) van elég a levegőnkben..

Edzés az alap, de qigong gyakorlatok segítik az egészségedet, az erősítések azok 'alapok', fontosak de CSAK erősítések, ennyi.


Kávé is fölösleges! (bár nem ez okoz gondot)

Krém, masszázs pénzpocsékolás. Hidd el a minőségi táplálkozás, vagy a minőségi edzés elég pénzbe kerül. Ha valamire akarsz költeni ami segít, gyakorolj és tanulj Sárkánypalota Qigong-ot!


Nincs diétás víz.

Kefir az tej!

Víz helyett tej az TEJ !

Rizs az fölösleges szénhidrát!

Abonett az fölösleges ch és glutén!

Müzli fölösleges ch, glutén, adalékanyagok,

gyümölcs az pont most nem jó hatású neked, nehezen emészthető, neked rendbe kell tenni az emésztésedet, hormonrendszeredet, ehhez a hús-zöldségek-zsír-hal-tojás-olajos magok, tehát kb. a paleó fér bele, de gyümölcs(cukor)szegényen.



Képet nem kérek, abszolút jól ismerem a problémát, jelent esetben nem kell látni Téged. Egyél tisztán! Ez legyen a minimum szint, ez már segíteni is fog, szépen pár hét alatt is lesz változás. Amúgy elvben a masszázsok segítenek a bőröd alatt a vérkeringést élénkíteni, így azt is csinálhatod.. ártani nem ártanak.

2014. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!