Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és nagyon...

13 éves lány vagyok és nagyon fáj a térdem! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy a családomban több embernek is komoly bajok vannak a térdével ! Ez nállunk genetikai dolog ! Éreztem már többször is hogy fáj de nem volt annyira rossz érzés hogy orvoshoz menjek ! Most szoltam anyumnak és adott fájdalomcsillapítót ! Azt mondta szerinte csak növök ! Lehet hogy igaza van ? Mit kéne tennem ?

2017. júl. 13. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyád buta. Ne hallgass rá. Azonnal menj orvoshoz. A rendszeres fájdalom nem normális, főleg ha nagy. Egyik barátnőmnek amputálták a lábát, mert nem ment időben orvoshoz. Daganata volt 14 évesen. Neki ezért fájt a térde. Nem mondom, hogy neked is ezért, de sosem lehet tudni. Én is növésben vagyok még, de nem fáj a térdem. Ez nagy hülyeség.
2017. júl. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet még ciszta vagy porckopás is. Bocsánat, hogy lehülyéztem anyádat. Korán volt, ráadásul alig aludtam éjjel. Ha hirtelen nősz sokat, akkor fájhat a térd. Orvoshoz mindenképp érdemes elmenni !
2017. júl. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen orvoshoz fordulok !koszonom a valaszokat
2017. júl. 13. 09:10
 4/4 Kovács Fanni77 válasza:
Sok mindentől fájhat.Figyelj én talajtornázom és azzal szétcsesztem a térdem.Több hónapig nem edzhettem.Egy kis idő múlva jobb lett.Most is fáj néha ha megeröltetem.De ez a sporttal jár.Ha leírod mit sportolsz vagy valami hasonló akkor tudnék segíteni:)
2017. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!