Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszindulatú daganataim...

Rosszindulatú daganataim vannak mire számíthatok?

Figyelt kérdés

16 éves voltam amikor a derekamnál a gerincem mellől kioperáltak egy zsirdaaganatot. Persze évekik jártunk vele mert fájt de csak 16 évesen vették ki. Ez a daganat sajnos visszanőtt nagyobb lett és jobban is fájt fél éve csak rosszabb lett. Nemrégen elmentem az orvoshoz mert sokat vérzett az orrom, fájt a fejem. Gondoltam a derekamat is megnézetem, ha már ott vagyok. Később felhívott az orvosom és elmondta, a derekamban és az agyamban is látnak valamit. Jött a szövet stb... Kiderült rosszindulatú. Az agyamban egy nagyobb két kisebb daganat van, a derekamban is egy nagyobb. A két daganat állítólag nem kapcsolódik egymáshoz. (Igazából nem tudom mit is jelent ez) Az orvosok szerint ne keseredjek el időben elkapták....

Vár rám egy műtét ahol kiveszik a daganatom, ezután meglátjuk mi lesz. Kemoterápia lehetséges de ezt csak a műtét után beszéljük meg.

Fogalmam sincs mire számítsak félek a műtét után mi lesz.

Tudom a kemotól nem lesz hajam (nem zavar:)

Egyáltalán mikor hullik el, hanyadik terápia után.

El vagyok keseredve de néha úgy érzem én vigasztalom a családom...

Hogyan könnyíthetném meg a lelküket, hogy érezzék semmi sincs veszve?

22L



2017. júl. 13. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Mi a daganat neve limfoma? De egyébként nem a rákba halnak meg az emberek hanem a kemótól mert ugye legyengíti rettenetesen a szervezetet és általába a tüdőgyulladás viszi el őket. Sajnállak nagyon bízom benne hogy meggyógyulsz kitartást
2017. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha kemora kerülne a sor, én úgy hallottam az onkologián, hogy van hajhullás ellen egy bizonyos készítmény, receptre írják fel, sajnos a nevét nem tudom, de érdeklődj a kezelő orvosodnál, vagy egy kedves aszisztenstől.

És ne feledd, mindíg van remény :)

17/L

2017. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kedves kérdező! Szabad érdeklődni a mostani állapotodról? Remélem jól vagy!
2020. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sajnos nem tudtam írni neki privátot, azt mondta ilyen felhasználó nincsen. Sajnos valószínűleg már nincs köztünk....

Nyugodjon békében 😢

2021. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!