Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan altatót mondani...

Tudtok olyan altatót mondani amit 12 éves is szedhet és semmi baja nem lesz tőle?

Figyelt kérdés
a valaszokat előre köszi [csak normális válaszokat] nem teákra gondolok hanem altatóra

2017. júl. 16. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Valeriana készítmányeket, Sedogelat Classic, vagy Hova Noctis filmtabletta.
2017. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha 12 évesen alvászavarod van, nem tudsz elaludni, arra nem az altató a megoldás. Nagy valószínűséggel nem fizikai, hanem mentális probléma lesz, valamilyen lelki nehézség. Először irány a háziorvos, aztán a pszichológus!
2017. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, semmilyen ilyet nem kéne. Mindegyik árt valamennyire. És jobb ha enélkül próbálod és alszol el, mert egyre könnyebben fogsz nyúlni majd ilyen szerekhez és egyre nehezebben leszel meg nélkülük.
2017. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 dogolj meg
2017. júl. 17. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Segítő szándékkal írtam a kommentemet, erre kaptam az intelligens kérdezőtől egy ilyen privát üzenetet: "te menj a pszichológushoz te b_ziláda". Gratulálok a szintedhez!
2017. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 a mai 12 évesek szintje :D szokd meg.. ennyi az IQ szint. de nem mondok inkább semmit mert mindjárt kapok én is egy kemény beoltást :D
2017. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!