Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétvégén hol írnak fel altatót?

Hétvégén hol írnak fel altatót?

Figyelt kérdés

Ügyeleten nagyon elküldenének a francba? A vizsgáim miatt nem tudok aludni, érzem hogy kimerült vagyok, látászavaraim vannak és szédülök, most jutottam el arra a pontra, hogy ha holnap nem tudok normálisan aludni, akkor idegösszeroppanást kapok. Most is már kettő óra.. légyszi valaki válaszoljon.

20/L



2017. máj. 7. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál már homeopátiás feszültség oldót? A vizsgáim alatt Sedatif-et szedtem. Jó hatással volt, minden gond nélkül tudtam aludni és jobban tudtam figyelni a tanulásra.
2017. máj. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valeriana-t (vagy hogy kell irni) szedtem, meg gyogyteakat, de nem hasznalt. Remalmaim voltak csak tole de ugyan ugy nehezen aludtam el. Azert lenne fontos holnap, mert hetfon mar megyek vissza koliba es ott azt se tudom hol az orvosi rendelo meg ilysmi..
2017. máj. 7. 01:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyteát? Citromfű? Van élénkítő gyógytea is, nem mindegy. A citromfű jó, a fekete tea, zöld tea, kamilla nem annyira. Bojtorján a gyomoridegekre jó, ha esetleg idegeskednél.
2017. máj. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Citromfu, termeszetesen figyeltem arra, hogy ne legyen elenkito hatasa. Nem tudod, hogy irnak-e fel hetvegen?:)
2017. máj. 7. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!