Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes óvakodnom az...

Mennyire érdemes óvakodnom az alkoholtól?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hétben, 1 -2 napos kihagyásokkal, de elég sok alkoholt fogyasztottam, mondhatni rendszeresen. Egy enyhébb tolerancia is felépült a szervezetemben (ez mondjuk relatív, mert van hogy 1- 1,5 liter sörtől is berúgok). Meg szoktam inni hol csak egy fél literes sört, hol egy két literest. Ez függ attól hogy épp társaságban vagyok -e, hogy érzem magam, milyen az idő stb. De esetenként kívánom az alkoholt. Elvonási tünetekről nem igazán tudok beszámolni, talán az hogy feszült vagyok, de az másból is fakadhat. Ettől függetlenül könnyen meg tudok állni egy sörnél, azt is megállom hogy ne igyak huzamosabb ideig. Ezek tudatában mennyire érdemes óvakodnom az alkoholtól?

2017. júl. 17. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Valójában nem óvakodni kell, hanem ésszel és mértékkel inni. A szervezetednek viszont határozottan jót fog tenni, ha egy kicsit hagyod pihenni.
2017. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!