Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanaxot soha nem vettem még...

Xanaxot soha nem vettem még be, hogy tudnád körülírni a hatását?

Figyelt kérdés
Repüléshez kellene,de mindig elleneztem az ilyeneket,parázok tőle.Attól félek hogy beveszem,parán vagyok,nem úgy fejti ki a hatását ahogy kellene,tompa és lassú leszek,közben meg az agyam éber és parázik,a testi mozdulatok nem lesznek összhangban az agyam éberségével meg parájával,és bekattanok,és még jobban pánikolok,miközben le leszek lassulva.És kész a káosz.Ki kellene itthon próbálnom,de félek tőle nagyon,főleg hogy egyedül élek.
2017. júl. 19. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én műtét előtti este kaptam, hogy nyugodtabban aludjak, tényleg nyugodt éjszakám volt. Meg közvetlen műtét előtt, megint elálmosodtam, persze ez volt a cél.

Szóval tompító, nyugtató hatása van. De egy szemtől nem lesz semmi bajod.

2017. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltál már nagyon nyugodt életedben? Voltál már álmos életedben? Ilyet csinál a xanax. Ha ittál már alkoholt, akkor olyan, mint egy feles+1-2 sör. "...tompa és lassú leszek, közben meg az agyam éber..." Ez paradoxon, nincs ilyen. Otthon próbáld ki, hogy elvágsz egy szemet 4 felé, és csak egy negyedet veszel be. Lehet észre sem veszed. Ekkor beveheted a másik felét, így megtudod, hogy milyen hatással lesz rád.
2017. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet !
2017. júl. 19. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan probald ki eloszor otthon, semmi baj nem lesz. Az agyad sem fog porogni (sooot nem a tested lesz faradt, hanem foleg agyilag leszel nyugodt es kellemesen faradt).


Megj.: Amugy ez a folyamatos aggodalom arra enged kovetkeztetni, hogy most is szorongsz es tulzottan porog az agyad, ezert hajlamos vagy a leheto legrosszabb vegkifejletre kovetkeztetni es azt latni magad elott.

Tobbek kozott az ilyen tipusu allapotokra IS alkalmaznak szorongasoldokat.


Tehat nyugi, semmi baj nem lesz, en is beveszem az esti rivotrilt es alvas :) Jo ejt es szep almokat!


N/26

2017. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!