Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Isotretinoin Teva-t használta...

Isotretinoin Teva-t használta valaki?

Figyelt kérdés
Aknés bőrre való, ez egyfajta kúra, néhány hónapos. Használtátok? Eredményes? Semmi kiutat nem látok, borzasztóan undorító az arcbőröm, utcára sem merek kilépni (szószerint), most szedem a második dobozzal. Nyugtassatok meg, hogy el fog múlni,és használt nektek is :(
2017. júl. 21. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit késve írok.

Én használom 1,5 éve. Az elején kiszárította a bőrömet, de a szervezet egyensúlyba hozza a dolgokat viszonylag hamar alkalmazkodik a gyógyszerhez. Nekem szépen helyre hozta a bőrömet. Az elején száraz lett és hamar lehámlott a sok kisebb patti és a sebek is. Igaz nekem inkább zsíros és néhány pattanásom volt. Nekem nem volt annyira elrettentően csúnya bőröm, de zavart és orvoshoz mentem vele, mivel a drogériás krémek nem használtak. 1 év után tisztult le a bőröm és a hegek is eltűntek. Igaz én heti 1 szemet szedek csak.


Fontos dolgok: Annyit és úgy szedd ahogyan az orvos felírta. Ha írt fel krémet, akkor csak azt használd másikat ne! Szoláriumot kerülni kell és az erős napfényt is.


A két doboz mennyi idő alatt fogyott el? Egy dobozt mennyi ideig szedtél?


Ha úgy érzed, hogy nem használ, de te az előírásnak megfelelően szedted, akkor menj vissza az orvoshoz. Vagy emel az adagon vagy cseréli a gyógyszert.

2017. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én 4-5 hónapig szedtem, és azóta is (már fél éve) pattanásmentes az arcbőröm. Ritkán van egy-egy. Neked milyen?
2017. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!