Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Mi lehet ez?

Segítség! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdődött a légszomjom. Próbálok nagy levegőt venni, de nem megy. Mintha nem jutna el a levegő a tüdőmbe. Teljesen véletrenszerűen jön elő. Suliban, sokszor órákon, úgy érzem nincs levegő a teremben. Egyszer tesióra után nagyon rossz volt, még az arcom és a kezem is elkezdett zsibbadni.Nem tudom, hogy a mozgástól, vagy attól, hogy kicsit aggódtam az órán.

Amikor végül sikerül levegőt vennem, akkor kicsit megkönnyebbülök. Pár hónapra elmúlt, de előjött, amikor azt olvastam, hogy a rák jele. Lehet, hogy csak bemesélem magamnak? Vagy mitől lehet? És miért Zsibbad az arcom és a végtagjaim?



2017. júl. 21. 23:10
 1/1 enes ***** válasza:
Talán a mozgás és az egészséges táplálkozás, életmód hiánya lehet. De legfőképpen a mozgásé, a csökkent tüdő kapacitásod. A zsibbadás lehet szintén a mozgás hiánya miatt, valamint a sok negatív gondolat miatt, tehát bebeszéled magadnak és attól. Ez csak egy ötlet, a kérdés az, hogy sportolsz? Esetleg dohányzol?
2017. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!