Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan vizelési ingerem...

Folyamatosan vizelési ingerem van! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Na az van hogy én egy 13 éves fiú vagyok. KB már egy hónapja kezdődött el. Orvosnál voltam onnan mentem vérvételre onnan ultrahang és még volt ilyen baktériumos vizsgálat is! Az a probléma hogy nem találtak semmit! Nagyon idegesítő és ha igy kéne majd suliba tesiznem megőrülnék SŐT ha így kéne leélnem az életem. Előre is nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat! :)

#vizelés inger
2017. júl. 22. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

És mit mondott az orvos? Mi lesz a következő lépés? Gondolom, nem hagyták annyiban.

Nekem csak akkor volt ilyen, amikor húgyúti fertőzésem volt.

Lehet még cukorbetegség jele is.

De ezek gondolom, az eddigi vizsgálatoknál már kiderültek volna.

2017. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak inger? Ha igen akkor nekem is volt kb abban a korban. Nekem elmúlt magától, fejben kell lejátszani, talán egy pszichologus segítene.
2017. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja a vérvételből kiderült hogy nem vagyok cukros. Akkor lehet hogy a pszichologus lesz a megoldás! De először megpróbálom magam. Úgy is el akarom kezdeni a Tudatos álmodást és így is lehet ilyen dolgokat leküzdeni. :) Köszönöm a gyors válaszokat.
2017. júl. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!